• Carglass® Eesti teated ja uudised

Uus koostööpartner – Jazz Pesulad OÜ

28 september, 2020

Klaasimurede lahendamine on Carglass Eesti põhitegevus, kuid on veel hulk tarvilikke teenuseid autoomanikule ning üks nendest on autopesu. Kellele on see olulisem, kellele vähem oluline aga kindel on see, et ilma korraliku autopesuta ükski autoomanik hakkama ei saa!

Kui tihti on mõistlik autot pesta? Vastus on lihtne. Sõltub sellest, kui kiirelt auto määrdub ja kui palju mustust autole koguneb. JAZZ PESULAD SOOVITAB AUTO HEAS KONDITSIOONIS HOIDMISEKS KULDREEGLIT: 1 PAAK KÜTUST ja 1 PESU

Paljudele autodele piisab, kui pesta neid üks kord kuus, eriti suveperioodil. Samuti kehtib see autodele, mis sõidavad vähe ning mida hoitakse garaažis. Igapäevaselt kasutuses olevat autot on vajalik pesta tihedamini. Eriti autosid, mis pargivad õues.

 

Seetõttu on nüüd alates oktoobrist 2020 mugav võimalus klaasitöö teenuste käigus osta ette ära Jazz Pesutänava teenuse sooduskupong või Jazz Selvepesula, –Selvetolmuimeja žetoonid. Pesutänava teenus sisaldab: leotus, eelpesu, kummiribadest harjadega põhipesu, vaha, kuivatus. Kui sinu auto on kõrgusega kuni 161 cm siis liigitub see Sõiduauto alla, kõrgemad on Suurem auto. Jazz Pesulate ketti kuulub hetkel 23 autopesulat Eestis. Pakutakse autopuhastusteenuseid sõiduautodele, mahtuniversaalidele ja maasturitele. Kokku üle Eesti pestakse kuni 870 autot tunnis!

 

Carglass klaasitöö kliendi eelis on peale kiiruse ja mugavuse veel ka rahaline – meilt ostes saad lisaleotuse tasuta (väärtusega kuni 4€). Klienditeenindajatelt saate küsida lisainformatsiooni kohapeal esindustest või uurige internetist: www.jazzpesulad.ee

Ohutut liiklemist, teie heaolu nimel!

Carglass Eesti.