• Miks parandada?

    Täkke parandus on kiireim ja soodsaim lahendus, et taastada klaasi vigastuseelne lähedane seisukord ja klaasi tugevus.

Täkke parandus


Eelistame parandada sinu auto esiklaasi, kuna see on keskonnasõbralik.

 

Carglass® pakub alati esimese võimalusena sinu auto esiklaasi kivitäkke parandamist. Täkke parandus on kiireim ja soodsaim lahendus, et taastada klaasi vigastuseelne seisukord ja klaasi tugevus. NB! Kuid alati jääb ka väike risk (ca 5% juhtudest), et parandatud koht võib hiljem edasi areneda praoks. Siis tuleb edasi mõelda klaasivahetuse peale.

Kogu protseduur kestab 30 min. Alljärgnevas videoklipis on see kokku võetud 1 minutiga:

 

Esiklaasi täkke paranduse etapid:

I etapp


Vigastatud piirkonna ettevalmistamine paranduseks. Esmalt veendume, et täke oleks võimalikult puhas, et meie eriline täkete parandamiseks kasutatav polümeer nakkuks esiklaasiga korralikult.

Täkke parandus

II etapp


Täkke täitmine polümeeriga. Järgmiseks asetame me vigastatud piirkonnale erilise seadme, mis tekitab vaakumi. Kui kogu õhk on välja imetud, täidetakse täke polümeeriga.

Täkke parandus

III etapp


Polümeeri tahkestamine. Seejärel tahkestame me polümeeri erilise UV-kiirt kasutava tööriistaga. Polümeeril kulub täielikuks tahkestumiseks umbes 3 minutit.

Täkke parandus

IV etapp


Töö lõpuleviimine. Kui polümeer on tahke, puhastame me esiklaasi liigsest polümeerist ning poleerime parandatud koha pinna täielikult sileduse tagamiseks. Parandus on nüüd valmis.

Täkke parandus