Tagaklaasi vahetus


Erinevalt esiklaasist on vigastatud tagaklaasi vahetus enamasti vajalik. Carglass® kasutab originaaltootja standarditele (OEM) vastavat klaasi, mis on tarnitud originaalvaruosade tootjatelt või teistelt kvalifitseeritud tarnijatelt. Kõikidel Carglass® Eesti esinduses vahetatud tagaklaasidel on garantii, mis tagab töö kvaliteedi.

 

I etapp


Esimeses etapis valmistame sõiduki ette. Enne tagaakna väljavahetamist kindlustame teie sõiduki kere ja interjööri kaitstuse, kattes need piirkonnad kinni.

I etapp

II etapp


Järgmisena eemaldame vigastatud tagaakna. Eemaldame nii palju klaasikilde kui võimalik, koristades isegi interjööri. Järgmiseks lõikame läbi ja eemaldame tagaakent paigal hoidvad tihendid või liimi.

II etapp

III etapp


Seejärel toimub uue tagaakna ettevalmistamine. Kanname sõiduki raamile krundi ja laseme sellel kuivada, siis kanname tagaaknale erilise liimi, mis tagab tugeva ja korraliku paigalduse.

III etapp

IV etapp


Viimaks toimub uue tagaakna paigaldus. Sobitatame uue tagaakna hoolikalt sõidukile ning mistahes algsed kinnitusdetailid paigaldame tagasi. Liim vajab vähemalt 60 minutit kuivamisaega ning harilikult me soovitame sõidukiga enne selle aja möödumist mitte ära sõita.

IV etapp