Windrox OÜ – Edukas Eesti Ettevõte 2016 .. 2023

Windrox OÜ - Edukas Eesti Ettevõte

 

Alates 2018. aastast tunnustab Creditinfo Eesti AS eksklusiivse tunnistusega ka neid ettevõtteid, kes on saavutanud viie majandusaasta jooksul järjepidevalt kõrge A-grupi krediidireitingu. 2019. aastal omas stabiilselt kõrget reitingut vaid 4,3% ning 2020. aastal 3,9% ning kõrgeimat AAA reitingut omab vaid 0,7% Eesti ettevõtetest!

Kõrge krediidireiting räägib ettevõtte heast majandusolukorrast, tublidest finantstulemustest ning korrektsest maksekäitumisest ning on aktsepteeritud nii Eestis kui ka rahvusvahelisel turul.

Tunnistus “Edukas Eesti Ettevõte” on tõestus ettevõtte panusest Eesti majanduse arengusse ning ausasse ärikultuuri. See loob kõrgemat usaldust ja lojaalsust nii klientide, töötajate kui ka koostööpartnerite silmis. „Edukas Eesti Ettevõte“ tunnistust on tublidele Eesti ettevõtetele väljastatud Creditinfo Eesti AS (varasemalt nimega Krediidiinfo AS) alates 2006. aastast.

   

Mis on Creditinfo Reiting?

Creditinfo Reiting on rahvusvaheliste standardite põhjal välja töötatud ja Eesti turule kohandatud usaldusväärne ja erapooletu krediidihinnang, mis baseerub ettevõtte finants-, majandus- ja maksekommete põhjalikul analüüsil. Creditinfo Reiting hindab ettevõtte kui terviku senist tegevust ja tulemusi eelkõige krediteerija seisukohast (mudel prognoosib 99%-lise tõenäosusega ettevõtte seisundit järgmise 12 kuu jooksul) ning see kujuneb ettevõtte majandus- ja finantsolukorra ning maksekommete hinde kaalutud keskmisena. A-grupi krediidireitingut omavate ettevõtetega ärisuhete loomine annab kindluse, et tegemist on usaldusväärse partneriga. Creditinfo Reiting omistatakse kõikidele Eesti ettevõtetele ning on rahvusvaheliselt aktsepteeritud.

Vaata edukate Eesti ettevõtete edulugusid – Ärileht (delfi.ee)

 

Windrox OÜ - Edukas Eesti Ettevõte

Lisainformatsioon:

Edukas Eesti Ettevõte sertifikaat – Creditinfo Eesti

Krediidireiting – Creditinfo Eesti


Windrox Edukas Eesti Ettevõte 2023