• Miks valida Carglass® Eesti?

    Meie esindustes töötavad oma ala parimad professionaalid. Aastas teeme ca 20 000 klaasiparandus- ja vahetustööd! Oleme esindatud seitsmes Eesti maakonnas, kümne esindusega.

     

Carglass® Eestis


Carglass® on Belron International Ltd gruppi kuuluv kaubamärk, mis on maailma juhtivaim sõidukite klaaside parandus- ja paigaldusteenuseid pakkuv kontsern. Belroni ettevõtted on esindatud enam kui 30 riigis 5 kontinendil, et tagada oma klientidele parim teenuse kättesaadavus ja kvaliteet. Belroni meeskonda kuulub üle 26300 kõrgelt kvalitseeritud tehniku, kes teenindavad üle 10 miljoni kliendi aastas – teostatakse keskmiselt 7800 esiklaasi vahetust päevas ehk teenindatakse üks klient 3 sekundi kohta.

Eestis esindab Carglass® kaubamärki frantsiisilepingu alusel alates 2010. aastast Windrox OÜ. Windrox OÜ on asutatud 1998. aastal ja on üks suurimaid Eesti turul tegutsevaist autoklaaside jae- ja hulgimüügi ning paigaldusega tegelevaist ettevõtteist. 2015. aastal koondas Windrox OÜ enda alla Klaasiteeninduse AS-i ja Baltic Auto Glass OÜ saades sellega oma valdkonnas turuliidriks. Carglass® Eesti  teostab aastas ca 20 000 tööd, mis on seotud sõidukite klaaside vahetuse või parandamisega.

 

Oma tegevuses oleme pühendunud kvaliteedi tagamisele nii klaasitöödes kui klienditeeninduses. Me mõõdame klientide rahulolu pakutavate teenustega ja pärast kokkulepitud remonttöö teostamist küsime hinnangut oma tööle. Saame uhkusega öelda, et meie soovitusindeks on üle 85 ehk 85% klientidest soovitaks meid ka oma tuttavale.

Carglass A1 poster 2024