• Carglass® Eesti teated ja uudised

UUS teenus – Carglass® Kindlustus

8 veebruar, 2021

Carglass® ei ole ainult klaasid autodele. Selleks, et meie poole pöördujad saaksid oma murele lahenduse oleme juba pikki aastaid teinud koostööd kõikide kindlustusseltsidega Eesti Vabariigis ning pakkunud kahjukäsitluse täislahendust. Teeme kliendi ja kindlustuse eest kõik vajalikud toimingud, et kahju saaks lahendatud, autoklaas vahetatud ja sõiduki kasutamine saaks võimalikult kiirest ning ohutult jätkuda. Väga kiire ja mugav!

 

Oleme astunud nüüd järgmise sammu oma olemasolevate ja tulevaste klientide heaolu nimel: 

alates 8-ndast veebruarist (2021) on Carglass® Eesti esindustest üle Eesti võimalik osta Carglass® Kindlustus.

 

Uute sõiduautode tehnoloogia keerukuse kasvuga on oluliselt kasvamas ka klaaside ja klaasivahetuse tööde hinnad, mis võib muuta klaasikahjud väga ebameeldivaks üllatuseks! Seda kõike ka vanemate autode puhul, mida järjest enam ei kiputa kaskokindlustusega kindlustama. 

Lisaks klaasikahjudele näitab kindlustusturu statistika, et päris sagedased on juhtumidkus auto ei käivitu, satutakse maastikul hätta või lumise talvega hange kinni jääma, puruneb rehv, ootamatult lõpeb kütus või esineb mõni muu edasi liiklemist takistav asjaolu. 

Selliste juhtumitega kaasnevaid kulusid on nüüd võimalik kindlustada Carglass® Eesti esindustes. Uue teenuse ametlik nimi ongi Carglass® Kindlustus ning toodud turule koostöös If P&C Insurance AS-ga. 

Carglass® Kindlustus on Klaasikindlustus ja Autoabi M1 ja N1-kategooria sõidukitele, millel vanust 7 aastat või rohkem (mitte üle 20 aasta). Teenus on äärmiselt lihtsa ning mõistliku hinnastamisega – aastane poliis maksab vaid 39 EUR, sõltumata sõiduki margist või mudelist! Vormistamine käib esinduses kiirelt ning kindlustuspoliis saadetakse teile järgmiseks päevaks meili teel. Toote tingimused ja täpsemad detalid leiate siit.

 

Carglass® ei ole ainult klaas, vaid ettevõte, mis pakub lahendusi klientide muredele!

 

Sven Freiberg 

Carglass® Eesti divisioni juht

 

Infoklipp Kanal 12 saatest Rooli võim (21.03.2021)