• Carglass® Eesti teated ja uudised

Oleme avatud!

11 märts, 2021

Pöördun Teie poole seoses Eesti Vabariigi valitsuse otusega, COVID-19 leviku piiramiseks, riik sulgeda.

Kehtestatud piirangud ei laiene teenindusettevõtetele (mh autoremonditöökojad) ja meie jätkame samuti oma tegevust kõikides meie esindustes. Meie oleme avatud Teile ja Teie klientide teenindamiseks.
Avatud ja täies mahus töötab ka meie kõnekeskus ja võtame vastu klientide pöördumisi nii e-kirjade kui kodulehe kaudu.

Samas kinnitan, et teeme kõik endast oleneva viiruse COVID-19 leviku piiramiseks ja pidurdamiseks ning järgime kõiki valituse poolt jagatud juhiseid.

Carglass® esindustes pöörame erilist tähelepanu vastutustundlikule ja turvalisele esinduste külastamisele ja klienditeenindajatega suhtlemisele.

  • Meie teenindajad on klientidest eraldatud klaasist visiiriga ning kantakse maske;
  • Esinduses on klientidele pandud kohustuseks kanda maski. Juhul, kui kliendil endal maski ei ole kaasas on see võimalik saada esinduse sissepääsu juures;
  • Esindustes on olemas käte desinfitseerimise võimalus;
  • Piirame esinduse täituvust. Igasse Carglass® esindusse lubame sieneda ainult nii paljudel klientidel, kui meil on sellese esinduses klienditeenindajaid. Kui esinduses on üks klienditeenindaja siis tohib seal viibida üks klient, teistel palume oodata väljaspool Carglass® siseruume.

Etteruttavalt informeerin ka võimalusest, et kui lisandub täiendavaid piiranguid või juba rakendatud piirangud hakkavad raskel kujul meie majanudstegevust mõjutama siis on võimalik, et peame võtma kasutusele täiendavaid tegevusi.

 

Heade soovidega!
Sven Freiberg
Carglass® Eesti