• Carglass® Eesti teated ja uudised

Kliendid Kiidavad 2024

22 aprill, 2024

 

Märtsis 2024 toimus juba 21. korda Hea Teeninduse Kuu millal pöörame erilist tähelepanu teenindaja ameti väärtustamisele ja organisatsioonide poolt pakutavale heale teenindusele. Kõik kampaaniaga liitunud teeninduskohtadele said kliendid anda oma kiituse kui jäid rahule või soovisid tänada eeskujuliku teenindamise eest!

Kõik Carglass® esindused Eestis (12) said üle 20 kiituse ja parimad 2 esindust (Kesklinna ja Pärnu) üle 60 kiituse!

Lisaks osales meie Rakvere esinduse klienditeenindaja Kaidi Pitk parima teenindaja konkursil kus saavutas ligi 300 osaleja hulgas 43. koha ning teenis sellega Tunnustuse kui Parim Teenindaja 2024

 

Urmas Kõiv, Heateenindus.ee asutaja ja juht:

Märtsikuu, Hea Teeninduse Kuu, läks seekord kiiresti ja suure hooga. Meie kõigi kiidu üleskutsed jõudsid kampaaniamaterjalide, raadio- ja sotsiaalmeedia kanalite kaudu klientideni, kes ka head teenindust ja teenindajaid märkasid ning kiitsid.

Soovin Teid tänada, et peate oluliseks klientidega suhtlevaid töötajaid märgata, hoida, tunnustada. Suur kiitus kampaanias osalevate ettevõtete juhtidele, teenindus- ja turundusjuhtidele ning kõigile, kelle jaoks hea ja suurepärane teenindus on tähtis.

Loodan, et olete nautinud head teenindamist. Olete olnud tublid ja saanud palju klientidelt kiita. Väljastame Teie kõigile teenindus kohtadele suurepärase teeninduse eest Kliendid Kiidavad Tunnistuse ja kleebised 2024.”

 

Tere tulemast meie esindustesse, nautima head teenindust ning sealjuures lahendame ära ka teie autoklaasi mured 🙂

Kliendid Kiidavad Tunnistus 2024

Kliendid Kiidavad Tunnistus 2024