• Carglass® Eesti teated ja uudised

Eesti Autospordi Liit ja Carglass®pikendasid koostöölepingut

6 märts, 2018


Möödunud aastal sõlmisid Eesti Autospordi Liit ja Eesti juhtiv sõidukite klaasiparandus-ja vahetustöid tegev ettevõte Carglass lepingu, mille kohaselt sai Carglass-ist Eesti autospordi ametlik partner.

Tänu sellele koostööle tõusis Eesti autoralli meistrivõistluste tase ja oma osa sellest koostööst puudutas ka noorte autoralli tulevikulootuste sarja Estonian R2 Challenge.

Kuna koostöö osutus väga edukaks ning pakkus mõlemale poolele positiivseid emotsioone, siis otsustasid EAL ja Carglass 2018. aastal lepingut pikendada.


Eesti Autospordi Liidu peasekretär Alar Arukuusk: „On suur heameel jätkata head koostööd Carglass-iga. Eesti autosport vajab kaasamõtlevaid, tugevaid partnereid ja Carglass on kindlasti siinkohal hea valik. Carglass toetus aitab jätkuvalt kaasa kõrgel tasemel autoralli Eesti Meistrivõistluste korraldusele ning märkimisväärne on ka Carglass abi EAL litsentsiomanikele autoklaaside vahetamisel“.

Sven Freiberg, Carglass (Windrox OÜ divisjoni juht): „Olles tegev autonduse sektoris, oli 2017 aastal koostöö alustamine Eesti Autospordi Liiduga igati loogiline samm ning lihtsasti seotav meie igapäevaste tegemistega. Nägime, et selles koostöös saame luua väärtust Eesti autospordile nii lühemas, kui pikemas perspektiivis. Pärast eelmisel aastal saadud positiivset koostöö kogemust Eesti Autospordi Liiduga oli lihtne otsustada koostöö jätkumise osas 2018 aastaks. 2017 aastal oli meil võimalus panustada Eesti autosporti ning nii nagu kokku sai lepitud, õnnestus meil anda oma osa ka noortele autospordi huvilistele. Jätkuvalt on meile ettevõtte üheks tegutsemise põhimõtteks ka tagasi andmine ja seda läbi erinevate heategevuslike projektide. Koostöö Eesti Autospordi Liiduga on üheks selliseks väljundiks. Saame läbi selle koostöö anda oma tuge Eesti autospordile tervikuna, kui noortele autospordihuvilistele. Jälgime täna ju kõik, kuidas läheb Ott Tänakul, kuid samas loodame, et peagi tuleks uued noored rallimaailma, meie lippu kõrgel hoidma.“

Eesti autoralli meistrivõistlused koosnevad seitsmest etapist, millest kaks esimest, Aluksne ja Sarma ralli (mõlemad Lätis) on sõidetud. Hooaja kolmas etapp, Tallinna ralli sõidetakse 11.-12. mail.