• Carglass® Eesti teated ja uudised

Carglass® Kindlustusel täitub esimene aasta!

7 jaanuar, 2022

Carglass® Eesti - hinnad

 

Veebruaris 2021 tutvustasime Eesti autoomanikele unikaalset ja uudset teenust – Carglass® Kindlustus. Pakutava kindlustuslahenduse eesmärgiks on eakamate autode (7-20 aastat) omanikele  pakkuda kindlustuskaitset enim levinud kahjujuhtumite – klaasi- ja autoabi kahju tagajärjel tekkivatele kuludele. 

2021 aasta jooksul oleme sõlminud juba sadu kindlustuspoliise meie klientidega. Muide, poliisi sõlmimiseks ei pea sul olema tekkinud kahjujuhtumit, vaid võid tulla endale sobival ajal, etteteatamata ühte meie kümnest esindusest üle Eesti. Klienditeenindaja teeb sinu autost fotod ning vormistab dokumendid kuni 10 minutiga!   

Senine tagasiside klientidelt on olnud väga positiivne. Enim on tunnustatud just Carglass® Kindlustuse taskukohast hinda, mis on vaid 39€ aastas! Ka esimesed klaasikahjud on käsitletud ja klaasid vahetatud ilma probleemideta. 

Käesoleval aastal jätkame aktiivselt Carglass® Kindlustuse tutvustamist, soovides meie olemasolevatele ning tulevastele klientidele pakkuda terviklikku lahendust. Juhuks, kui peaks kliendil juhtuma klaasikahju, siis Carglass® Eesti on olemas selleks, et kogu info koordineerida ning parandada või vahetada autoklaas – seda tänu meie partnerile If P&C Insurance AS-ile, kes tagab kõik majanduslikult ja juriidiliselt toimivana. 

Uut tüüpi koostöölahenduse vastu tuntakse huvi ka teistes Belron® gruppi kuuluvates ettevõtetes nii Baltikumis kui mujal Euroopas! See initsiatiiv on tunnustuseks väiksele Eestile, kes taas oma innovatsiooniga paistab silma esimeste seas.

 

Carglass® Eesti ei ole ainult autoklaasid, vaid ettevõte, kes pakub klientide probleemidele terviklahendusi!

Sven Freiberg

 

Carglass® Eesti Kindlustus- ja täkkekaart 2022

PS. Carglass® Kindlustus on kindlustusteenus, mille pakkuja on If P&C Insurance AS. Tutvuge kindlustustingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.