• Carglass® Eesti teated ja uudised

Carglass® heategevuslik Spordipäev

9 september, 2020

 

Toimub 26.septembril 2020 Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses.

Kellele? Carglassi töötajad, head koostööpartnerid, sõbrad ja tuttavad – tulge ja osalege, kas üksikult või koos peredega! Veedame koos toreda sportliku päeva metsaradadel matkates, joostes, jalgrattaga sõites, lisaks mitmekülgsed tegevused terve päeva jooksul!

Heategevusliku võistluse osalustasu 10€. (teistele registreerumine ja päeval osalemine tasuta)

NB! Ohutuse tagamise huvides tuleb kõigil osalejatel registreeruda. Carglass annetab 100% kogutud osalustasud heategevuseks. Liigu ja tee head nii endale kui abivajajatele!

NB! Registreerimine toimub siit: https://sport.windrox.ee/

Registreerimine internetis lõpeb 24.septembril kell 21:00 NB! Vaid väga piiratud arv inimesi saab veel ka kohapeal 26.09.2020 (kella 09.40-ni) registreeruda (sularahas).

 

Päeva algus 09:00

* Sportlikud tegevused (maastikuradadel) klikates avaneb rajakaart Google Maps-is:

 

18 km jalgratta võistlus-matka start kell 10:00

21 km võistlusjooksu start kell 11:00

10 km jooks-matka start kell 11:30

5 km jalgsimatka start kell 12:00

* Võistlusdistantsid, kus selgitatakse paremusjärjestus ning autasustatakse kolme kiiremat (3 parimat naist ja 3 parimat meest) on 18 km jalgratta distants, 21 km ja 10 km jooksu distants.

NB! Iga võistlusdistantsi võitjale rahaline auhind 100 €

NB! Ootame kõiki finišisse hiljemalt 14:00

Tulemused: www.championchip.ee

Autasustamine algusega 14:30. Pärast autasustamist toimub auhindade loosimine kõigi registreerunute vahel (ka need kes ei võistelnud). Ole kindlasti kohal, muidu läheb loosiauhind järgmisele 😊.

Samal ajal tegevused mittevõistlejatele: vibulaskmine vibuharjutusalal (koos varustusega); discgolfi puttamisvõistlus (koos varustusega); Footpool (terve päev võimalus mängida).

 

* Arendavad tegevused

  • Seenematkad alates 13:00 kuni 16:00 (igal täistunnil, grupis 20 inimest). Seenetark huvilistele jagamaks seenetarkust, valmisolek matkale minekuks, eelnevalt seenenäituse väljapanek keskuses.
  • Ravimtaimed looduses, teetseremoonia lõkkeplatsil koos tegevuse läbiviimisega ja vajaliku varustusega. Matkad metsa alates 13:00 kuni 16:00 (iga täistund, matkagrupis korraga kuni 20inimest). Teetseremoonia toimub Oja lõkkeplatsil. Tegevust viivad läbi 2 juhendajat.
  • 2 liikmeline kiirabibrigaad, pakub huvilistele peale võistlust ennetustöötuba.

Päeva jooksul saab sportimisalast nõu küsida triatloni tipptegijatelt Kirill Kotšegarov´ilt ja Aleksandr Latin´ilt.

* Muud aktiivsed iseseisvad tegevused (varustuse renditasuga):

madalseikluspark; kanuud; discgolf; viburada; maastikurattad; orienteerumine, orienteerumise nöörirada lastele koos mõistatustega.

* Toitvad tegevused:

Pärast aktiivseid tegevusi saavad kõik ka keha kinnitada: pakume suppi, wokki, magusat ja Purtset.

Päeva juhib: Margus Ader ning abis vabatahtlikud.

Päeva lõpp   17:00

 

Spordipäeva lisainfo:

  • Parkimiskorraldus 09.00-17.00 (tasuta), jälgige palun reguleerija juhiseid.
  • Tähistatud võistlus-matkarajad.
  • Sportos OÜ tagab osalejate registreerimise ning Championchip Eesti OÜ võistluste ajavõtu ning tulemused.
  • Auhinnalaua katavad: Carglass Eesti, Sportland, Food Studio, Brick Cofee Roastery ja Purtse Pruulikoda.
  • Kohal on meditsiiniline abibrigaad koos esmaabivarustuse ja kiirabiautoga.
  • Soe saun. Eraldi meeste- ja naiste leili- ning riietusruum. Tualetid.

*******************

Veelgi detailsem info: Carglass Spordipäeva juhend Carglass Spordipäeva juhend

Korraldaja: Carglass Eesti, Piret Krampe (5196 8419); Sven Freiberg (509 3450).

 

 

Heategevusest ja kuhu läheb teie annetus!

Miks just Afrika Tikkun?

Läbi koostöölepingu kuulub Carglass® Eesti ülemaailmsesse autoklaaside paranduse ja vahetusega tegelevasse gruppi, mille eesotsas on UK’s asuv Belron® Ltd. Belron® üheks tegevuse filosoofiaks on ka ühiskonnale tagasi andmine, kasutades selleks oma heategevusliku tegevust ning toetades organisatsiooni Afrika Tikkun. Viimase 19 aasta jooksul on Belron® korraldanud septembris heategevusürituse Spirit of Belron Challange (SoBC), kus üle maailma on tulnud kokku paljud Belroni® gruppi kuuluvad ettevõtted ning koostööpartnerid. Nende 19 aasta jooksul on kokku kogutud annetusi üle 11 M Euro.

Käesoleval aastal ei ole võimalik sellist tsentraalset heategevuslikku spordipäeva korraldada ning kõigile Belroni® liikmetele on antud võimalus korraldada lokaalsed ettevõtmised, järgides kõiki ohutusnõudeid mida pandeemia olukorras tuleb täita.

Carglass® Eesti soovib oma sportliku päeva ja heade osalejate abil anda oma osa toetamaks organisatsiooni Afrika Tikkun.

2020 SoBC eesmärgiks on koguda üle maailma annetusi ja kilomeetreid, koondades selle heategevusliku nädala nime alla Spirit of Belron Round the World Challange!

 

Belron® grupi ettevõtted üle maailma korraldavad ajavahemikul 23.-27. september erinevaid üritusi, kogumaks kokku kilomeetreid ja annetusi, eesmärgiga saada teada, kui mitu tiiru maakerale peale tehakse.

Koostöös teiega, soovib Carglass® Eesti anda Eesti osa nii heategevusse, kui ümber maailma tiiru tegemise kilometraaži.

NB! Iga sinu tehtud annetusele lisab Belron® enda poolt 5€ lisaks. Kui annetad 10€ siis lisab Belron® sinna 5€, ehk sinu abil on annetuse suuruseks 15€.

 

Afrika Tikkun on Lõuna-Aafrikas asuv organisatsioon, mis tegeleb vaesuses kasvavate laste ja nende toetamisega. Organisatsioon pakub vaesuses olevatele lastele ja noortele terviklahendust ning võimalust vaesusest pääsemiseks. Afrika Tikkun kutsub seda lähenemist kui toetust hällist-tööelu, karjäärini (Developing Young People from Cradle to Career).

 

Afrika Tikkuni väärtused:

Visioon: „Visiooniks on tulevik, kus tänased noored inimesed on homsed tulemuslikud ja produktiivsed kodanikud.“

Missioon: „Afrika Tikkun investeerib läbi oma keskuse ja strateegiliste partnerite laste ja noorte ning nende perede haridusse, tervishoidu ja sotsiaal teenustesse.“

Afrika Tikkun veendumus: „Me usume, et iga noor inimene väärib võimalust saada nii heaks, kui ta suudab saada“

 

Rohkem infot nende kodulehel: https://afrikatikkun.org/