• Klaasivahetus

    Vahetame kõikide sõidukite klaase sõltumata klaasi tüübist, sõiduki margist ja mudelist ning väljalaskeaastast.

Autoklaasi vahetus


Klaasivahetus kõikide sõidukite klaasidele sõltumata klaasi tüübist, sõiduki margist ja mudelist ning väljalaskeaastast.

Carglass® esindustes hoolitseme ka selle eest, et kui su autol on purunenud külje- või tagaklaas ja see on olnud kilega toonitud, siis enne uue klaasi paigaldust laseme selle eelnevalt kiletada. Ka uuemate sõidukite puhul, millel on tootjatehase poolt ADAS- ehk juhiabisüsteem, ei pea sa muret tundma. Meie käsutuses on Hella Gutmann CSC (camera sensor calibration) seade ja pärast esiklaasivahetust teostame vajadusel kaamera kalibreerimise, et taastada vahetuseelne seisukord ja tagada kaamera õige töö. Seega oleme teinud sulle kõik võimalikult mugavaks ning kliendina saad sa kõik klaasivahetusse puutuvad tööd teostada ühes kohas ning ei pea oma aega kulutama pöördudes mitme erineva ettevõtte poole. Lisaks, kaskokindlustuse olemasolul pöördu julgelt otse meie spetsialistide poole kas siis lähimasse esindusse või kõnekeskuse lühinumbril 1720 – kindlustusega suhtlemise saad jätta meie hooleks.

Spetsialistidena soovitame ka alati peale uue klaasi paigaldust vahetada klaasipuhasteid, sest uus esiklaas teie kasutatud autole annab parima nähtavuse ja turvalisuse ning poleks hea mõte seda kohe rikkuda kulunud või „väsinud“ kojameestega!