• Carglass®

    Sõidukite klaasiparandus-ja vahetustööde turuliider Eestis.

    Carglass® Eestil on üle-Eestiline teeninduspunktide võrgustik.

Kes me oleme


Carglass® on Belron International Ltd gruppi kuuluv kaubamärk, mis on maailma juhtivaim sõidukite klaaside parandus- ja paigaldusteenuseid pakkuv kontsern. Belroni ettevõtted on esindatud enam kui 30 riigis 5 kontinendil, et tagada oma klientidele parim teenuse kättesaadavus ja kvaliteet. Belroni meeskonda kuulub üle 26300 kõrgelt kvalitseeritud tehniku, kes teenindavad üle 10 miljoni kliendi aastas  – teostatakse keskmiselt 7800 esiklaasi vahetust päevas ehk teenindatakse üks klient 3 sekundi kohta.

Mis me teeme


Carglass® kasutab oma töös vaid algupärase tootja (Original Equipment Manufacturer e. OEM) standarditele vastavaid klaase. Meie tehnikud on koolitatud vahetama pea kõikide sõidukite esi-, külje- ja tagaklaase. Esiklaaside vahetuse kõrval teostame ka esiklaaside parandamist, mis toetab üha enam populaarseks muutuvat rohelist ja säästlikku mõtteviisi. Et pakkuda oma klientidele alati uusimat ja kaasaegseimat parandus- ja paigaldusteenust, on Belron loonud innovatsioonikeskuse Belron Technical, kus luuakse tehnikutele uusi tehnoloogiaid, tööriistu ja õppeprogramme. Sellega saab garanteerida, et töid teostatakse igal pool ühtmoodi ning samadele standarditele vastavalt. Meie igapäevatöö kolm peamist abivahendit on.

  • Ezi -Wire ehk klaasi eemalduskomplekt – tehnik eemaldab klaasi spetsiaalse abivahendiga ilma nuga kasutamata.
  • 1-TEK ehk klaasi paigalduskomplekt – tehnik saab klaasi ette tõsta üksinda, ei vaja teise tehniku abi, lisaks on võimalik seda komplekti mobiilselt kasutada ehk minna kliendi juurde kohale.
  • Glass Medic – uudne täkkeparanduskomplekt, mida kasutavad vaid Carglass® kaubamärki esindavad ettevõtted.